CookieConsent

Print

Algimantas Marcinkevičius

Senior Lawyer, Company Law Expert
Telephone 
+370 5 2691101
Fax 
+370 5 2691010
Email 
a.marcinkevicius@juridicon.lt
Introduction 

Algimantas Marcinkevičius pataria  verslo ir įmonių teisės, migracijos, įmonių steigimo Lietuvoje ir užsienyje klausmais.  Teikiamos teisinės paslaugos paprastai apima: įmonių steigimą, įsigijimą, struktūros parinkimą, veiklos priežiūrą ir administravimą, susijungimus, reorganizavimą ar likvidavimą, konsultacijas dėl visų klausimų, susijusių su Lietuvos migracijos ir pilietybės teise pradedant dokumentų legalizavimu, baigiant tarpininkavimu dėl įvažiavimo iš užsienio šalių ar įvažiavimo į jas.

Algimantas Marcinkevičius priklauso Lietuvos mokesčių mokėtojų asociacijai (LMMA) bei Lietuvos teisininkų draugijai.

Education 
2012-2014 Magistrantūros studijos (anglų kalba) Vilniaus Gedimino technikos universitete, įgytas verslo magistro laispnis
2007-2009 Magistrantūros studijos Mykolo Romerio universitete, įgytas teisės magistro laipsnis
2006 vasara Kijevo nacionalinis Taraso Ševčenkos universitetas, vasaros teisės mokykla
2003-2007 Bakalauro studijos Mykolo Romerio universitete, įgytas teisės bakalauro laipsnis
Publications 

Straipsnis "Ar reikia taikyti apribojimus vadovams, atvedusiems kompaniją į bankrotą?" Ekonomika.lt 2013 04 10, taip pat publikuotas www.ekonomika.lt 

Straipsnis "Benamis direktorius kėdėje, biuras - garaže" Ekonomika.lt (2013 05 03), taip pat publikuotas www.ekonomika.lt

 

 Straipsnis "Smulkiųjų akcininkų apsauga steigiant įmonę" publikuota žurnale Verslo labirintas (2008 Nr.3), taip pat  www.verslobanga.lt

Straipsnis"Smulkiųjų akcininkų apsauga įmonės veiklos vykdymo laikotarpiu" publikuota žurnale Verslo labirintas (2008 Nr.4), taip pat www.verslobanga.lt 

Memberships 
Lietuvos teisininkų draugija
Lietuvos mokesčių mokėtojų asociacija
Lectures 
2016 gegužė: lektorius bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo kursuose, organizuojamuose LR Kultūros ministerijos. Tema: darbo teisė.
2015 balandis ir lapkritis: lektorius buhalterių kvalifikacijos kėlimo kursuose, organizuojamuose Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos. Temos: bankroto teisė; sutarčių teisė.
2014 lapkritis: lektorius buhalterių kvalifikacijos kėlimo kursuose, organizuojamuose Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos. Temos: bankroto teisė; juridinio asmens dalyvio ir vadovo atsakomybė; sutarčių teisė.
2014 gegužė: lektorius buhalterių kvalifikacijos kėlimo mokymuose įgyvendinant projektą „Alytaus krašto įmonių darbuotojų kvalifikacijos kėlimas“, finansuojamą Europos Komisijos lėšomis, organizuojamą Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos. Temos: bankroto teisė; juridinio asmens dalyvio ir vadovo atsakomybė; sutarčių teisė.
2013 lapkritis: lektorius 4 dienų kvalifikacijos kėlimo kursuose vadybininkams ir nevyriausybinėms organizacijoms, organizuojamuose Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro ir VŠĮ Adlex Academy. Temos: juridinių asmenų steigimo ir valdymo specifika; mokesčių optimizavimas.
2013 gegužė: lektorius buhalterių kvalifikacijos kėlimo kursuose, organizuojamuose Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos. Temos: bankroto teisė; juridinio asmens dalyvio ir vadovo atsakomybė; sutarčių teisė.
2012 lapkritis: lektorius buhalterių kvalifikacijos kėlimo kursuose, organizuojamuose Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos. Temos: bankroto teisė; juridinio asmens dalyvio ir vadovo atsakomybė; sutarčių teisė.
2012 gegužė: lektorius buhalterių kvalifikacijos kėlimo kursuose, organizuojamuose Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos. Temos: bankroto teisė; juridinio asmens dalyvio ir vadovo atsakomybė; sutarčių teisė.
2012 gegužė: lektorius seminare Įmonės valdymas: akcininkų pajamos, akcininkų ginčai, planuotas ir neišvengiamas bankrotas, organizuotame Lietuvos teisininkų asociacijos ir Mykolo Romerio universiteto Administracinės teisės katedros.
2012 kovas: lektorius buhalterių kvalifikacijos kėlimo kursuose, organizuojamuose Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos. Temos: bankroto teisė, civilinė teisė.
2008 gruodis: lektorius buhalterių kvalifikacijos kėlimo kursuose, organizuojamuose Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos. Temos: įmonių teisė.
Languages 
Lietuvių k., gimtoji
Anglų k., laisvai
Law practice 
2006