Print

Verslo ir mokesčių advokatų kontora Vilniuje

Daugiau kaip 300 patenkintų užsienio klientų

Nuo savo veiklos pradžios Advokatų kontora Juridicon suteikė teisines paslaugas daugiau kaip 300 užsienio klientų.

Kaip teigia klientai, "kontoros kokybės ir kainos santykis yra labai adekvatus: komanda veikia greitai ir profesionaliai, bet kuris klausimas yra atsakomas su iš anksto numatytais tolesniais galimais klausimais".

Daugiau kaip 20 metų teisinio darbo patirties

Juridicon pradėjo savo veiklą 1991-aisiais metais. Nuo 1996-ųjų metų pradėjo teikti įmonių registravimo ir teisinio aptarnavimo Lietuvoje bei užsienyje paslaugas

Nuo 2003-11-21 d. Juridicon įregistruota kaip advokatų kontora.

Daugiau kaip 193 pasaulio šalyse

Kartu su savo tarptautiniais partneriais advokatų kontora Juridicon gali suteikti teisines, mokesčių, įmonių registravimo, patikėjimo ir skolų išieškojimo paslaugas daugiau kaip 193 pasaulio šalyse, įskaitant Taivanį, Kosovą ir Palestiną.

Vadovaujantis LR Advokatūros įstatymu Laimonas Marcinkevičius Lietuvos Advokatų Tarybos 2003m. lapkričio 20d. sprendimu įrašytas į Praktikuojančių advokatų sąrašą ir turi teisę verstis advokato praktika

Įregistruota L. Marcinkevičiaus kontora Juridicon Totorių g. 5-7, Vilniuje nuo 2003-11-21 d., suteiktas kontoros registracijos kodas 9400615. Lietuvos Advokatų Tarybos 2014m. rugpjūčio 21d. sprendimu įregistruotas pakeistas pavadinimas - Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON, Totorių g. 5-7, Vilniuje. 

Nuo 2008m. sausio 31d. iki 2014m. rugpjūčio 21d. kontora vadinosi Advokatų kontora Marcinkevičius, Čaikovski ir partneriai JURIDICON. 

 

Interesų konflikto vengimas

Prieš užmegzdami dalykinius santykius su Klientu ir teikdami teisines paslaugas, peržiūrime savo įrašus ir pasitikriname, ar nėra interesų konflikto dėl paslaugų teikimo.

Asmens duomenų apsauga

Advokatas Laimonas Marcinkevičius yra registruotas asmens duomenų valdytojų valstybės registre, kodas P3171

Pinigų plovimo prevencija

Siekdami užtikrinti, kad teisinės paslaugos bus suteiktos tinkamai ir vykdydami LR teisės aktų reikalavimus, prieš pradėdami vykdyti pavedimą, prašome Kliento pateikti mums savo tapatybę patvirtinančius dokumentus. JURIDICON advokatui turi būti pateikiami tik oficialūs dokumentai, kuriuose yra asmens fotografija ir (ar) atitinkamas registracijos numeris bei kurie negali būti lengvai kopijuojami ar padirbami. Konkrečiai, prašome pateikti:

Kai Klientas yra fizinis asmuo:

  • pasas; arba
  • ES valstybės narės asmens tapatybės kortelė arba
  • ES naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimas arba
  • asmens dokumentų (paso, tapatybės kortelės ar vairuotojo pažymėjimo) nuorašai ir
  • gyvenamąją vietą patvirtinantis dokumentas, o kai asmuo gyvena kitoje nei deklaruota, vietoje - asmens rašytinis pareiškimas

Kai Klientas yra juridinis asmuo:

  • įmonės registravimo pažymėjimas (jeigu toks yra) (originalas arba nuorašas)
  • išrašas iš Lietuvos Respublikos Juridinių asmenų registro ar analogiškas dokumentas iš užsienio juridinių asmenų registro (originalas arba nuorašas)
  • juridinio asmens įstatai (jeigu tokie yra) (originalas arba nuorašas)
  • užsienio juridinio asmens geros būklės pažymėjimas (jeigu toje užsienio valstybėje išduodamas) (originalas arba nuorašas)
  • atstovaujančiojo asmens įgalinimus patvirtinantys dokumentai (steigimo dokumentai, direktorių, valdybos, stebėtojų tarybos narių paskyrimo dokumentai, akcininkų dokumentai, įgaliojimai, atstovavimo sutartys ir kita) (originalai arba nuorašai)

Plačiau apie tai, kokie teisės aktai reguliuoja ir kokios institucijos vykdo pinigų plovimo prevenciją bei apie pinigų plovimo prevencijos reikalavimus, taikomus advokatams, jų padėjėjams, bei kitiems teisininkams profesionalams skaitykite Juridicon parengtoje apžvalgoje, kuris publikuojamas Tarptautinės advokatų asociacijos Pinigų plovimo prevencijos forumo puslapyje adresu: http://www.anti-moneylaundering.org/europe/lithuania.aspx

Intelektinė nuosavybė

JURIDICON ir TEISĖ VERSLUI yra registruoti paslaugų ženklai, priklausantys Laimonui Marcinkevičiui.

Konkurencingi įkainiai ir projektiniai pasiūlymai

Renkatės teisininkų komandą savo naujam projektui ar bylai AR ieškote įmonių, mokesčių, jungtinės veiklos (partnerystės, akcininkų santykių) ar sutarčių eksperto? Būtinai gaukite pasiūlymą iš mūsų! Juridicon yra advokatų kontora, kuri siūlo vienus iš konkurencingiausių įkainių Lietuvoje už patyrusių verslo advokatų paslaugas.

Visi JURIDICON advokatai yra patyrę savos srities profesionalai, 10 ir daugiau metų teikiantys teisines paslaugas Juridicon verslo klientams, papildomai turintys patirties projektų ir didelės apimties žinių valdyme

Taikome metodikas, skirtas Kliento lūkesčių atitikimui ir viršijimui savo teisininko atžvilgiu, tai leidžia iš anksto tiksliai apibrėžti paslaugų apimtį, teikti paslaugas už fiksuotą įkainį, neviršyti Kliento nustatyto biudžeto ir įgyvendinti vertę kuriančius sprendimus.

Nuolatinio teisinio aptarnavimo atveju prisiimame atsakomybę už teisinius aspektus, kuriuos sutarėme apsaugoti už fiksuotą kainą per mėnesį. 

Patikrinti pateikimo būdai

Apimtis ir sudėtingumas mūsų negąsdina - mes ten jau buvome. Pateikiame rezultatus greitai ir dažnai, įtraukdami Jus į kiekvieną žingsnį. Veikiame taip, kad Jūsų projektų tikslai būtų pasiekti laiku ir suderinto biudžeto ribose, nepriklausomai nuo projekto apimties ar sudėtingumo. Kartu su ilgamečiais partneriais užsienyje teikiame teisines paslaugas, įgyvendiname įmonių susiliejimų ir įsigijimų, jungtinės veiklos projektus ir atstovaujame ginčų sprendime beveik visame pasaulyje nuo 1996-ųjų metų

Mes, JURIDICON teisininkai turime bendrą - Juridicon Kliento - tikslą. Todėl projektuose, pavedimuose ir bylose dirbame kartu, kaip komanda, o ne kaip pavieniai teisininkai "po vienu stogu". 

Teisinių paslaugų teikimo verslui neįsivaizduome be konsultavimo mokesčių srityje. ''Mokesčiai yra pagrindinė JURIDICON teisininkų praktikos sritis. JURIDICON teisininkai gali patarti visais mokesčių teisės klausimais, turėdami tikslą, pasitelkiant įmonės struktūrą ir sudaromus sandorius, veiksmingai planuoti ir modeliuoti įmonės sandorius bei su jais susijusius mokėtinus mokesčius." (Legal5oo)

Bendravimas ir bendradarbiavimas

Nuo pirmosios dienos galite realiuoju laiku matyti savo projekto ar bylos teisės komandos darbą. Verslo įmonės, tapusios mūsų klientais džiaugiasi sklandžiu ir lengvu bendradarbiavimu.

Kaip mūsų klientas galite realiuoju laiku naudotis tais pačiais duomenimis bei informacija, kurią naudoja mūsų teisininkai. Prisijungę Klientų portale galite su mumis diskutuoti, matyti, kaip įgyvendinami Jūsų projektai, pavestos užduotys, sužinoti apie jų eigą bei padėtį, o integruotoje dokumentų valdymo sistemoje rasti visus savo dokumentus, juos komentuoti. Trumpųjų žinučių dėka galima dar operatyviau ir konfidencialiau susisiekti su savo teisininku, aptarti paruoštą dokumentą, gauti atsakymą į rūpimą klausimą ar pan.

Išsami teisinių žinių duomenų bazė

Prisijungę prie mūsų žinių valdymo sistemos galite rasti Juridicon teisininkų ruoštas publikacijas įvairiais teisės klausimais, atrinktą teismų praktiką, o taip pat išsamią įvairių dokumentų pavyzdžių, šablonų bazę (sutartys, taisyklės, nuostatai ir t.t).

Ypač patenkinti klientai

Daug dirbame, siekdami išlaikyti aukštos kokybės klientų aptarnavimo standartus. Visada paskiriame Jums atsakingą teisininką ir projekto vadovą tam, kad visi Jūsų pavedimo, projekto ar bylos aspektai būtų įgyvendinami sklandžiai.

Jūsų gaunami rezultatai - prioritetizuotos ir įgyvendintos didžiausias pajamas nešančios/kaštus taupančios ir strateginės verslo sutartys, įgyvendintas biudžetas, apginti ir apsaugoti įmonės interesai (bylinėjimasisduomenų ir privatumo apsaugaintelektinė nuosavybė, atitiktis). 

Projekto pabaigoje prašome Jūsų atsiliepimų, kaip mums pavyko, o apklausos rezultatai siunčiami tiesiogiai mūsų vadovui.