Zoho

Print

Įmonių steigimas Lietuvoje

Kad ir kokią įmonę ketinate steigti, mūsų teisinės paslaugos padės Jūsų tikslų įgyvendinimui.

Užpildyti anketą  Registruotis konsultacijai

Pradedate, plėtojate arba parduodate verslą užsienyje? Išieškote skolas? Reikalingos kitos teisinės paslaugos užsienyje? Spauskite čia, pasirinkite šalį ir tiesiogiai susisiekite su mūsų partneriais.

Naujos įmonės steigimas

Naujos įmonės steigimas vienas paprasčiausių būdų pradėti savo verslą Lietuvoje. Pagal individualius poreikius parengiame steigimo dokumentus, atstovaujame registruojant įmonę Juridinių asmenų registre ir kitose institucijose.

Užpildyti anketą

Padėsime Jums įsteigti:

 • Uždarąją akcinę bendrovę
 • Akcinę bendrovę
 • Filialą
 • Atstovybę
 • Mažąją bendriją
 • Individualią įmonę
 • Viešąją įmonę
 • Asociaciją
 • Labdaros ir paramos fondą
 • Žemės ūkio bendrovę
 • Taip pat galime padėti sudaryti jungtinės veiklos / partnerystės sutartį

Teisinės formos pasirinkimas

Priklausomai nuo individualių poreikių bei investicinio kapitalo, pasirinkti galima iš keleto įmonių formų, tačiau, kaip ir visame pasaulyje populiariausi išlieka ribotos civilinės atsakomybės juridiniai asmenys – akcinės bendrovės. Šiai verslo formai būdinga tai, kad bendrovių ir akcininkų turtas yra atskiras, todėl jie neatsako už vienas kito prievoles, o rizikuoja tik investuotu turtu, kuris akcijų pavidalų padalijamas tarp jų proporcingai investuotai daliai.

Be šių įmonių formų Lietuvoje sudarytos galimybės steigti ir įvairius kitus viešus ar privačius, ribotos ar neribos civilinės atsakomybės juridinius asmenis, taigi kiekvienas investuotojas turi gana plačią laisvę pasirinkti jam priimtiniausią variantą. Kad ir kokių idėjų turėtumėte ar tikslų siektumėte, mes galime Jums padėti juos įgyvendinti kur kas greičiau bei efektyviau. Ne tik padėsime įsteigti bet kokios rūšies įmonę, bet ir įvertinsime atitinkamos veiklos perspektyvas ar plėtros galimybes. Kartu padėsime pasirinkti tokią verslo organizavimo struktūrą, kurią lanksčiai galėsite pritaikyti turto valdymo tikslais.

Įmonės teisinės formos pasirinkimą gali nulemti ir kiti aspektai, pavyzdžiui – mokestinės prievolės, darbo santykių reglamentavimas. Dėl to, visada atsižvelgiame į situacijos faktines aplinkybes ir įvertiname, kuri įmonės teisinė forma suteiks daugiausiai galimybių ir sukels mažiausiai rizikų. Steigiant skirtingų teisinių formų įmones, būtina atsižvelgti ir į specifinius formalius reikalavimus. Todėl, jei kreipsitės į mus, pasistengsime užtikrinti, kad numatyto projekto įgyvendinimui nekiltų jokių trukdžių, o verslo pradžia Jums taptų tikru malonumu.

Teisinės paslaugos, susijusios su įmonės įregistravimu

Jums suteiksime ne tik būtinas konsultacijas, bet ir parengsime visus įmonės steigimo dokumentus, padėsime rasti buveinės adresą, gausime sutikimą jo registracijai, suteiksime įmonės pavadinimo parinkimo ir rezervavimo paslaugas, įmonių vardu atidarysime sąskaitas banke, atstovausime steigėjų interesus notarų biuruose, Juridinių asmenų registre bei kitose institucijose ir atliksime visus kitus veiksmus, reikalingus steigiant įmonę. 

Pagalba gaunant leidimus ir licenzijas

Jei ketinate plėtoti veiklą specifiniame sektoriuje tokiame kaip farmacija, sveikatos priežiūros, keleivių vežimo paslaugos, finansinė veikla ir pan., padėsime gauti visus reikalingus leidimus ir licencijas veiklos vykdymui bei atstovausime Jūsų interesus visose valstybės įstaigose ir institucijose.

Registravimas PVM mokėtoju

Jums pageidaujant, įregistruosime Jusų įmonę PVM mokėtoju.