Print

Seminaras: Komercinių paslapčių ir kitos konfidencialios informacijos teisinė apsauga įsigaliojus Pranešėjų apsaugos įstatymui. Kodėl ypač svarbu apsaugoti dabar ir kaip saugoti?

Seminaras skirtas įvertinti ar Jūsų įmonė pasirinko tinkamiausias teisines, organizacines ir kt. priemones savo komercinėms paslaptims apsaugoti, Taip pat pateikti praktinių patarimų kaip geriau užtikrinti informacijos saugumą bei atsakyti į klausimus, susijusius su Komercinių paslapčių teisinės apsaugos įstatymu bei Pranešėjų apsaugos įstatymu.

Seminarą ves: Dr. Laimonas Marcinkevičius – advokatų kontoros JURIDICON advokatas, turintis daugiau nei 20 metų patirties tarpvalstybinio verslo, įmonių, sutarčių, mokesčių teisės bei informacijos saugos srityse.

Seminaro metu nagrinėjami klausimai:
- Komercinė paslaptis: ar samprata pasikeitė po naujo Komercinių paslapčių teisinės apsaugos įstatymo įsigaliojimo 2018 m. birželio 1 d.?
- Komercinių paslapčių gavimas, naudojimas ir atskleidimas – kada tai (ne)teisėta? Kaip atpažinti neteisėtą komercinių paslapčių gavimą, naudojimą ir atskleidimą? Praktiniai neteisėto konfidencialios informacijos atskleidimo pavyzdžiai.
- Komercinių paslapčių ir kitos konfidencialios informacijos apsaugos organizavimas.
- Skirtingos asmenų grupės: kaip valdyti informacijos saugos rizikas su kiekviena iš jų?
- Komercinių paslapčių ir kitos konfidencialios informacijos apsaugą užtikrinantys vidaus dokumentai.
- Komercinės paslapties turėtojo teisių gynimo būdai. Ar turiu mažiau laiko teisių gynybai?
- Atsakomybės formos už komercinės paslapties apsaugos pažeidimus.

Seminaro data: 2019-05-28

Seminaro vieta: Čiop Čiop Konferencijų centras, Vilnius

Seminaro trukmė: 6 akad. val.

Seminaro kaina: 100 Eur + PVM (su pietumis)

Sužinoti daugiau informacijos bei užsiregistruoti į seminarą galite čia.