Zoho

Print

Startavo teisinerizika.lt – proaktyviu rizikos vertinimu pagrįstos teisinės paslaugos verslui

2017-12-27 09:15
Teisės naujienos

Priemonė ne vien verslo teisinės neatitikties, rizikų ir korekcinių veiksmų nustatymui

Startavo Teisinerizika.lt – nauja Advokatų kontoros Juridicon svetainė, kurioje teikiamos proaktyviu rizikos vertinimu pagrįstos iniciatyvios teisinės paslaugos Lietuvoje veikiančiam verslui. Lietuvoje tai naujas požiūris į teisinių paslaugų teikimą, kadangi Lietuvoje vis dar dominuoja su ginčų sprendimu, o ne ginčų prevencija susijusios teisinės paslaugos. Tai taip pat nauja priemonė, skirta ne tik verslo teisinės neatitikties, trūkumų, rizikų ir korekcinių veiksmų nustatymui, bet ir verslo kliento patirties užsakant bei naudojantis teisinėmis paslaugomis pagerinimui.

Preliminarus neatitikties, rizikų ir korekcinių veiksmų nustatymo vertinimas interesantui pateikiamas per 24 valandas nemokamai. Apimamos sritys: atitiktis BDAR, Darbo kodeksui ir komercinių paslapčių apsauga.

Toliau, jei interesantas pageidauja, naudodamasis ALLAW® teisinių procesų ir dokumentų valdymo sistema, à la carte būdu jis gali pasirinkti aktualią teisinę paslaugą, pagal savo poreikius iš karto apskaičiuoti fiksuotą paslaugos kainą bei internetu užsakyti paslaugą. Jam teikiamos teisinės paslaugos internetu arba gyvai, atvykus į biurą. Susitikimo metu galima artimiau susipažinti su asmeniu, kuriam ketinama pavesti kuruoti svarbų klausimą. Be to, “gyvi” susitikimai stiprina teisinio projekto komandos dvasią, teisinės paslaugos internetu ir online bendravimai vėliau yra lengvesni, kai įvyko susitikimas “akis į akį”. Savo teisinius procesus ir dokumentus klientas toliau valdo internetu, naudodamasis ALLAW® teisinių procesų ir dokumentų valdymo sistema.

Teisinerizika.lt - nemokamas ir greitas teisinės atitikties ir rizikų vertinimas verslui

Teisinerizika.lt puikiai papildys ALLAW® teisinių procesų ir dokumentų valdymo sistemos, kurioje taikoma ypač aiški paslaugų kainodara, funkcijas. Per kelias minutes Teisinerizika.lt lankytojai, atsakę į kruopščiai parengtus klausimus, galės nemokamai gauti situacijos savo organizacijoje vertinimą. Toliau, naudodamiesi ALLAW sistema, pasirinkę aktualią teisinę paslaugą ir à la carte būdu nustatę pageidaujamas parinktis, galės iš karto gauti paslaugos kainos įvertinimą ir paslaugą užsakyti. Teisinerizika.lt - tai naujas dar 2009-aisiais Juridicon pradėto ir nuosekliai įgyvendinamo siekio nustatyti labiau į klientą orientuotus teisinių paslaugų teikimo standartus etapas. Nuo 2009-ųjų metų Juridicon vienintelė Lietuvoje suteikė galimybę savo klientams internete pateikti pavedimus kontorai ir juos valdyti prisijungus prie savo paskyros. Jau tada klientai vienoje vietoje  galėjo matyti teisininkams pateiktus vykdyti pavedimus ar projektus, pavestas bylas, susijusius dokumentus, įvykius, užduotis, ataskaitas. Taikydama šias inovacijas Juridicon 2009-aisiais „Žinių ekonomikos įmonės 2009“ apdovanojimuose net pateko tarp 14-os pažangiausių Lietuvos įmonių. Tai, ko gero, galima laikyti LawTech pradžia Lietuvoje. 

Teisinerizika.lt lankytojai galės užsakyti specializuotas teisines paslaugas, padedančias klientams suvaldyti teisines rizikas, kylančias iš jų verslo, už prieinamą fiksuotą kainą, sumažinant įmonės bylinėjimosi išlaidas ir skatinant joje didesnės pridėtinės vertės kūrimą. Pradžioje bus teikiamos atitikties (taip pat atitiktis BDAR, atitiktis pagal Naująjį Darbo kodeksą), komercinių paslapčių apsaugos ir sutarčių rizikų valdymo paslaugos. Vėliau paslaugų spektrą planuojama plėsti.

Teisinerizika.lt teisinės atitikties ir rizikų vertinimą atlieka bei priemonę koordinuoja daugiau kaip 20 metų patirties verslo klientų teisiniame aptarnavime turinti advokatų kontora Juridicon, į komandą pakvietusi ir kitų kontorų teisininkus, advokatus. Ilgametė teisininkų patirtis, Juridicon veikloje naudojamas teisės projektų valdymas ir naujausios IT technologijos leidžia ne tik veiksmingai valdyti klientų verslo teisines rizikas, tačiau ir pasiūlyti fiksuotą teisinių paslaugų kainą.

Idėjos autorius advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius yra sertifikuotas projektų vadovas, nuo 2009 m. skaito pranešimus teisinių rizikų valdymo temomis.

Išbandykite Teisinerizika.lt