Zoho

Print

Publikuotas straipsnis apie asmens duomenų apsaugą Lietuvoje

2015-05-20 11:45
Teisės naujienos

Juridicon advokatas Laimonas Marcinkevičius parengė straipsnį apie asmens duomenų apsaugą Lietuvoje, kuris buvo publikuotas 2015 metų leidinyje ICLG Data Protection 2015.

Šis teisinis vadovas yra skirtas verslo atstovams ir praktikuojantiems teisininkams, kurie domisi asmens duomenų apsaugos reguliavimu. Klausimai ir atsakymai atskleidžia koncentruotą informaciją apie aktualiausius duomenų apsaugos klausimus, tokius kaip vaizdo stebėjimas, darbo vietos stebėjimas, tiesioginės rinkodaros vykdymas, pranešimas duomenų inspekcijai apie būsimą duomenų tvarkymą, išankstinė duomenų valdytojo patikra ir kitus svarbius aspektus.

Rengiant šį 2015 metų vadovą, prie jo dirbo didelė grupė teisės ekspertų, todėl jame pateikiamos asmens duomenų apsaugos reguliavimo apžvalgos apima net 32 pasaulio šalis. Tikimės, kad informacija, pateikta publikacijoje, Jums padės priimti pačius naudingiausius sprendimus.

Su advokatų kontoros Juridicon rengtu straipsniu ir publikacijomis apie kitas šalis anglų kalba galite susipažinti čia. Nuoroda į publikaciją pateikiama, gavus leidėjo sutikimą.

Trumpą straipsnio apžvalgą lietuvių kalba galite rasti čia.