CookieConsent

Print

Publikuota mūsų parengta apžvalga apie užsienio investicijų apmokestinimą Lietuvoje 2018 metais

2017-11-30 08:00
Mokesčių naujienos

Leidinys Tax on Inbound Investment 2018 publikavo Juridicon mokesčių advokato, vadovaujančio partnerio, dr. Laimono Marcinkevičiaus parengtą publikaciją apie užsienio investicijų apmokestinimą Lietuvoje bei įžvalgas apie naujai atsirandančias tendencijas šioje srityje. Leidinyje, apžvelgiant užsienio investicijų apmokestinimą 24 valstybėse, pateikiant naujausius verslui aktualius teisės aktų pakeitimus ir įžvalgas, dalyvavo didžiausios pasaulio advokatų kontoros - Baker McKenzie, CMS ir kiti.

Leidinys Tax on Inbound Investment leidžiamas Law Business Research nuo 2006 metų. Juridicon advokatai savo parengtas apžvalgas apie Lietuvos teisinį reguliavimą šiam leidiniui teikia jau aštuntus metus. Šis teisinis vadovas yra skirtas verslo atstovams ir praktikuojantiems teisininkams, kurie domisi tarptautiniu verslo apmokestinimo reguliavimu. Klausimai ir atsakymai atskleidžia koncentruotą informaciją apie mokestinius privalumus ir trūkumus įvairiais verslo įsigijimo atvejais (pavyzdžiui, akcijų pirkimas lyginamas su verslo dalies perleidimu; verslo dalies perleidimas lyginamas su reorganizavimu, verslo įsigijimas per vietos įmonę lyginamas su verslo įsigijimu per užsienio įmonę); veiksmingiausius verslo atskyrimo būdus mokesčių tikslais, nuostolių perkėlimo galimybes perleidus verslą (akcijų perleidimo, reorganizavimo, verslo dalies perleidimo atvejais); prestižo ir kito nematerialaus turto nusidėvėjimą, palūkanų apmokestinimą ir apribojimus palūkanų atskaitymui iš pajamų; dividendų apmokestinimą ir kitus pelno panaudojimo būdus; tolimesnio verslo perleidimo sandorių apmokestinimą bei kitus investuotojams aktualius mokestinius aspektus.

2018-ųjų metų leidimas apima ir gana plačias įžvalgas apie naujai atsirandančias tendencijas, susijusias su įeinančių investicijų apmokestinimu.

Juridicon parengtą apžvalgą anglų kalba galite rasti čia.

Advokato Laimono Marcinkevičiaus įžvalgas apie naujai atsirandančias tendencijas bei aktualias temas, susijusias su įeinančių investicijų apmokestinimu skaitykite čia.