CookieConsent

Print

Publikuota apžvalga apie įmonių mokesčius ir jų pakeitimus 2015 m.

2015-01-29 20:45
Mokesčių naujienos

Mūsų kontoros mokesčių advokatas Laimonas Marcinkevičius ir advokatė Ingrida Steponavičienė parengė apžvalgą apie įmonių mokesčius Lietuvoje, kuri buvo publikuotas 2015 metų leidinyje International Comparative Legal Guide to: Corporate Tax.

Šis teisinis vadovas yra skirtas verslo atstovams ir praktikuojantiems teisininkams, kurie domisi tarptautiniu verslo apmokestinimo reguliavimu. Klausimai ir atsakymai atskleidžia koncentruotą informaciją apie tarptautiniam verslui aktualiausius mokestinius klausimus, tokius kaip, dvigubo apmokestinimo išvengimo sutarčių galiojimas ir jų nuostatos, pagrindiniai apmokestinimo principai, tarifai ir netiesioginių mokesčių (PVM, muitų ir kt.) grąžinimas užsienio įmonėms, vietos įmonių pelno apmokestinimas, dividendai išmokami užsienio vienetams, palūkanos ir autoriniai atlyginimai, įskaitant taikomas lengvatas ir ribojimus (investiciniai projektai, nuostolių perkėlimas įmonių grupės viduje, plonos kapitalizacijos taisyklės, sandorių kainodara, ištiestos rankos principas, tikslinės teritorijos ir t.t.), turto perleidimo apmokestinimas, įskaitant akcijas (dalyvavimo išimties taisyklė) ir kitus mokestinius aspektus.

Rengiant šį 2015 metų vadovą, prie jo dirbo didelė grupė teisės ekspertų, todėl jame pateikiamos pelno mokesčių apžvalgos apima net 41 pasaulio šalis. Tikimės, kad informacija pateikta publikacijoje Jums padės priimti pačius naudingiausius sprendimus.

Su advokatų kontoros Juridicon rengtu straipsniu ir publikacijomis apie kitas 41 šalis anglų kalba galite rasti čia. Nuoroda į publikaciją pateikiama, gavus ledėjo Globas Legal Group Ltd sutikimą.

Susisiekite 
Advokatas, mokesčių konsultantas, teisės projektų vadovas
Telefonas 
+370 5 2691101
Faksas 
+370 5 2691010
Mobilus telefonas 
+370 612 11222
El. paštas 
laimonas.marcinkevicius@juridicon.lt