Zoho

Print

JURIDICON pripažinta tarp geriausių Baltijos šalių mokesčių konsultavimo įmonių World Tax 2017

2017-11-12 06:15
Pripažinimai

Advokatų kontora Juridicon pripažinta tarp geriausių Baltijos šalių mokesčių konsultavimo įmonių World Tax 2017, išsamioje pasaulio geriausių mokesčių konsultavimo įmonių direktorijoje. 

Kaip nurodo World Tax 2017 tyrinėtojai „Juridicon yra Lietuvos advokatų kontora, įsikūrusi  Vilniuje, kurios pagrindinės praktikos sritys yra įmonių bei investicijų apmokestinimas, PVM ir kiti netiesioginiai mokesčiai, mokesčių planavimas bei auditas, taip pat kontoros teisininkai pataria klientams mokestinių ginčų ir mokestinių bylų atvejais. Advokatų kontora yra Warwick Legal Network narė ir pagrindinis šios organizacijos atstovas kontoroje yra vadovaujantis partneris dr. Laimonas Marcinkevičius, kuris specializuojasi mokesčių teisės srityje ir yra puikiai vertinamas šios srities profesionalų.“

Kasmetinis World Tax katalogas yra pagrindinis šaltinis, padedantis rasti reikiamą mokesčių teisės specialistą. Kiekvienais metais jis reitinguoja mokesčių ekspertus daugiau kaip 50 šalių, suteikdamas išsamiausią informaciją apie mokesčių patarėjų rinką.

Visame pasaulyje Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijas (OECD) veiksmų planas dėl mokesčių bazės erozijos ir pelno perkėlimo (BEPS) neabejotinai padarė didelę įtaką mokesčių politikos pasikeitimams. Kai kurios šalys įgyvendina šio plano rekomendacijas visa apimtimi, kitos – į savo teisinį reguliavimą perkelia tik minimumą OECD reikalavimų. Kol daugelis jurisdikcijų vis dar laukia projekto progreso prieš imantis bet kokių veiksmų kitos jau yra sukūrusios reguliavimą, kuris atitinka ar net viršija OECD rekomendacijas.

World Tax yra unikalus tuo, kad reitinguoja profesionalias paslaugas, advokatų kontoras ir kitas mokesčių konsultacijas teikiančias įmones kartu, nežiūrint į jas atskirai, nes būtent jos visos konkuruoja dėl darbo.

Tarptautinėje praktikoje dėmesį sutelkus į mokesčių vengimą ir slėpimą, kurie buvo aptarti veiksmų plane dėl mokesčių bazės erozijos ir pelno perkėlimo (BEPS) atkreipiamas dėmesys ir į Baltijos šalyse teikiamas paslaugas bei susitarimus ir jų atitikimą minėtam planui.

Pasaulyje jau daugelį metų Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) BEPS projektas turi didelę įtaką mokesčių srityje ir Baltijos šalys neišvengs šio projekto plėtros.

Nors nėra tikėtina, kad BEPS nuostatos bus pilnai įgyvendintos Baltijos šalyse kitais metais, tačiau yra didelė tikimybė, kad valstybių teisės aktų pokyčiai bus vystomi atsižvelgiant į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) pasiūlymus.

Reitingavimus galite rasti čia.

Registruotis konsultacijai