Zoho

Print

Juridicon advokatas išrinktas Lietuvos projektų vadybos asociacijos valdybos nariu

2016-05-24 13:30
Pripažinimai

Juridicon advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius visuotiniame Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) visuotiniame narių susirinkime buvo išrinktas į asociacijos valdybą. Lietuvos projektų vadybos asociacija kaip bendruomenė vienija skirtingus įvairių sektorių fizinius ir juridinius LPVA narius, projektų vadovus profesionalus, ekspertus, konsultantus, dėstytojus, studentus, nepriklausomai, kokį tarptautinį sertifikatą ar projektų valdymo patirtį turi. LPVA yra pilnateisė IPMA (Tarptautinės projektų vadybos asociacijos) narė. Šioje asociacijoje advokatas yra nariu nuo 2009m.

Advokatų kontoros Juridicon viena iš tikslinių klientų grupių yra projektinės organizacijos. Kita vertus, kaip sakoma, visų mūsų pasaulis yra projektų pasaulis, nes nėra žmogaus veiklos be projektų. Projektai gali pakeisti mūsų organizacijas, paversti vizijas realybe ir sukurti žmonėms ir bendruomenėms skirtą ateitį.

Advokato dr. Laimono Marcinkevičiaus vadovaujami Juridicon teisininkai daugiau kaip 20 metų teikia visapusį projektų teisinį palaikymą, įskaitant projektų, sandorių, jungtinės veiklos teisinių ir mokesčių rizikų vertinimą bei valdymą. Teisinių pavedimų, bylų kontrolei ir valdymui kontora taiko projektų valdymo koncepciją, kuri padeda veiksmingiau patenkinti bei viršyti kliento lūkesčius teisininko atžvilgiu.