Zoho

Print

JURIDICON komandą papildė nauja narė

2016-06-30 13:30
Teisės naujienos

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti naują JURIDICON komandos narę – advokatę dr. Rūtą Lazauskaitę. Advokatė pataria sutartinių ir kitų teisinių dokumentų rengimo, peržiūros bei koregavimo klausimais. Teisininkės karjerą pradėjusi dar 2006 m. turi ilgametę patirtį teikiant teisines konsultacijos raštu ir žodžiu, atstovaujant klientus teisme, taip pat santykiuose su kitais fiziniais ar juridiniais asmenimis.

Pagrindinės advokatės veiklos sritys: sutarčiųįmoniųintelektinės nuosavybės, konkurencijos, IT teisėasmens duomenų apsauga bei civilinis procesas. Savo žinias šiose srityse Rūta Lazauskaitė taip pat yra gilinusi Leibnico universitete įgydama dvigubą (Vokietijos ir Norvegijos) teisės magistro laipsnį. 2012 m. apgynusi disertaciją „Nuo šalių valios priklausantys sutartinės atsakomybės ribojimai“ advokatė įgijo socialinių mokslų srities (teisės mokslo krypties) daktaro laipsnį.

Advokatė yra aktyviai įsitraukusi ir į mokslinę veiklą. Dr. Rūta Lazauskaitė yra parašiusi ne vieną publikaciją savo veiklos sričių tematika – Laesio enormis doktrina Lietuvos sutarčių teisėje, publikacija dėl akcininkų paskolų ir kreditorių teisių apsaugos doktrinos vystymosi Lietuvoje. Akademinė veikla (nuo 2008 m. Rūta Lazauskaitė dėsto Mykolo Romerio universitete, šiuo metu yra magistro studijų programos „Interneto ir technologijų teisė“ vadovė) leidžia atsiskleisti advokatės organizavimo, koordinavimo ir ryšių palaikymo įgūdžiams.

„Prisijungiant prie naujos komandos, man visuomet svarbu įvertinti, ar atitinka mano pačios ir organizacijos vertybės. Todėl ypač džiugu žinoti, kad advokatų kontoros JURIDICON profesionalai, teikdami tarptautinius kokybės reikalavimus ir griežtus vidinės kontrolės principus atitinkančias paslaugas, siekia savo klientams būti ne tiesiog eiliniais beveidžiais teisininkais, bet patikimais partneriais ir patarėjais“ – teigia advokatė dr. Rūta Lazauskaitė.

„Didžiuojuosi Rūtos pasiekimais ir vertinu jos turimą patirtį. JURIDICON advokatų gretas papildė tikra savo veiklos sričių profesionalė“ – džiaugiasi JURIDICON vadovaujantis partneris, advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius.

Tikimės, kad advokatės dr. Rūtos Lazauskaitės užsienio kalbų išmanymas (advokatė laisvai bendrauja anglų, vokiečių, rusų, prancūzų kalbomis) bei patirtis elektroninės komercijos, asmens duomenų apsaugos, konkurencijos, intelektinės nuosavybės ir IT teisės srityse sustiprins JURIDICON komandą teikiant asmenims ir verslui kvalifikuotą, kokybišką ir veiksmingą pagalbą.