Zoho

Print

Advokatų kontora Juridicon sustiprina savo tarptautinį pobūdį ir plečia teikiamų paslaugų teritoriją

2015-08-19 12:15
Patirtis

Advokatų kontora Juridicon tapo tarptautinio teisininkų tinklo AEA, kurio biurai yra visame pasaulyje, nare. AEA apima visas 193 Jungtinių Tautų šalis, papildomai Taivanį, Kosovą ir Palestiną. „Juridicon nuo įsikūrimo pradžios teikia teisines, mokesčių ir įmonių valdymo paslaugas įvairiose pasaulio šalyse. Tačiau klientų tarptautinio verslo poreikiai yra dinamiški, jiems patenkinti nepakanka bendradarbiauti su  Europoje veikiančiomis advokatų kontoromis, klientams reikia teisinių bei mokesčių paslaugų ir Kazachstane, ir Tadžikistane“, - teigia advokatų kontoros vadovaujantis partneris advokatas Laimonas Marcinkevičius.  

Pavyzdžiui, klientas – Lietuvoje registruota bendrovė teikia paslaugas užsienio šalyje, jo užsakovai yra tos šalies rezidentai ir nerezidentai, paslaugas teikia tiek kliento darbuotojai, tiek samdomi asmenys, paslaugų teikimo sąlygos būna įvairios. Klientui reikalinga, atsižvelgiant į tų užsienio šalių mokestinius reikalavimus, įvertinti šių paslaugų teikimo keliamą grėsmę ir teisinio reguliavimo reikalavimus: nuolatinės buveinės atsiradimas, būtinybė registruoti nuolatinę buveinę, teisinės formos parinkimas ir pan. Jeigu nuolatinės buveinės registravimas yra būtinas ir klientas priima sprendimą registruoti, jam prireikia pagalbos registruojantis ir teikiant atitinkamas deklaracijas.

Tapimas tarptautinio teisininkų tinklo AEA nariais, Juridicon padės išplėsti teikiamų paslaugų teritoriją, įgyti naujų žinių ir patirties.

 Plačiau apie Juridicon tarptautinį pobūdį ir patirtį.