CookieConsent

Print

Advokatų kontora JURIDICON bendradarbiaus su advokatu dr. Justinu Usoniu darbo teisės srityje

2016-09-16 07:15
Patirtis

Džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad nuo šiol advokatų kontora JURIDICON darbo teisės srityje bendradarbiaus su advokatu dr. Justinu Usoniu. Teisininko karjerą pradėjęs dar 1998 m. dr. Justinas Usonis turi ilgametę patirtį teikiant teisines konsultacijas, rengiant sutartis, atliekant teisinius tyrimus, atstovaujant klientus teisme darbo, civilinėse bei administracinėse bylose.

Kaip teigia advokatas dr. Justinas Usonis, „įsigaliojus naujam Darbo kodeksui bus įdomu panaudoti sukauptą patirtį ir bendradarbiauti su JURIDICON kolegomis ieškant naudingų sprendimų mūsų klientams, plėtojant lanksčius bei ekonomiškai naudingus darbo santykius.„

Pagrindinė advokato veiklos sritis: darbo teisė bei darbo ginčai. Savo žinias šioje srityje dr. Justinas Usonis yra gilinęs įvairių mokslinių stažuočių metu (Kingston universitete Londone, Katalikiškojo Leuven universiteto Darbo teisės institute ir Socialinės teisės institute Belgijoje). 2005 m. apgynęs disertaciją „Darbo teisinių santykių reglamentavimo ypatumai kelių transporte“ advokatas įgijo socialinių mokslų teisės krypties daktaro laipsnį.

Advokatas taip pat aktyviai dalyvauja ir mokslinėje veikloje. Dr. Justinas Usonis yra parašęs ne vieną publikaciją savo veiklos srities tematika – Taikytinos teisės pasirinkimo darbo teisiniuose santykiuose galimybės pagal „Roma I“ reglamentą, Darbo nuoma ir jos teisinio reguliavimo perspektyvos Lietuvoje, Mobiliųjų kelių transporto darbuotojų darbo pobūdžio probleminiai aspektai. Akademinė veikla (lektorius, docentas, Darbo teisės ir socialinės saugos katedros vedėjas Mykolo Romerio universitete, šiuo metu docentas, vyresnysis mokslo darbuotojas Vilniaus universiteto Teisės fakultete) leidžia atsiskleisti advokato koordinavimo, organizavimo bei derybiniams įgūdžiams.

Dr. Justinas Usonis yra dalyvavęs ne vienoje Europos Komisijos atliktoje studijoje (dėl dirbančio jaunimo apsaugos, dėl tam tikrų darbo laiko organizavimo aspektų ir kitose) jis taip pat yra Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projekto „Lietuvos socialinio modelio, apimančio užimtumo didinimą, darbo santykių reglamentavimo tobulinimą ir socialinio draudimo tvarumą, sukūrimas“ dalyvis.

Advokatas vadovauja Socialinės politikos institutui yra Lietuvos Pramonininkų Konfederacijos (LPK) darbo santykių komiteto pirmininkas, Lietuvos teisininkų draugijos, Lietuvos advokatūros Advokatų garbės teismo, Lietuvos darbo teisės ir socialinės apsaugos draugijos bei ES patariamojo komiteto dėl laisvo asmenų judėjimo narys.

Tikimės, kad advokato dr. Justino Usonio žinios ir patirtis darbo teisės srityje sustiprins JURIDICON komandą teikiant asmenims bei verslui kvalifikuotą, kokybišką ir veiksmingą pagalbą.