CookieConsent

Print

Advokatų kontora Juridicon 2010-aisiais tapo nepriklausoma tarptautinio tinklo Warwick Legal Network, vienijančio advokatų kontoras iš 25 Europos šalių, nare

2011-01-01 15:15
Teisės naujienos

Vidutinio dydžio, taip pat didelės įmonės, susiduria su dideliais iššūkiais rengdamos ir įgyvendindamos vienos valstybės sienas kertančius sandorius. Skirtingos teisinės ir mokesčių sistemos bei prekybos praktikos reikalauja glaudžiai bendradarbiauti su susijusiomis šalimis. Advokatų kontora Juridicon, kurios viena pagrindinių veiklos krypčių yra tarptautinis verslas, siekdama savo Klientams suteikti dar didesnį konkurencinį pranašumą sudarant ir vykdant tarptautinius sandorius, sprendžiant verslo teisines problemas, įgyvendinant galimybes įvairiose pasaulio šalyse nusprendė prisijungti prie tarptautinio tinklo Warwick Legal.

Warwick Legal Network (WLN) yra tarptautinė nepriklausomų advokatų kontorų asociacija, kuri teikia klientams aukščiausios kokybės teisines paslaugas tarptautiniu mastu.  WLN - tai tarptautinis bendradarbiavimas tarp patyrusių teisininkų, turinčių žinių ir patirties teisėje ir muitinėse tos šalies, kurioje yra jų klientai ir kurie siekia užsiimti verslu. WLN advokatai pažįsta vieni kitus asmeniškai, yra pripratę bendradarbiauti tarptautiniu mastu. WLN advokatai gali teikti aukščiausio lygio tarpvalstybines profesionalias konsultacijas bei pasiūlyti atstovavimą.

Juridicon advokatas, vadovaujantysis partneris, Laimonas Marcinkevičius pateikia konkrečias priežastis, lėmusias tokią kontoros plėtros strategiją: „Sprendimą tapti patikimo tarptautinio tinklo nariais lėmė natūralus poreikis suteikti Klientams kokybiškas teisės ir mokesčių paslaugas, neapsiribojančias ne tik Lietuva, bet ir Baltijos šalimis. Pvz. su vienu klientu neatsiskaitė už pateiktas prekes pirkėjas iš Austrijos, Lenkijos pasienio tarnyba sulaikė dar kito kliento prekių siuntą dėl galimai klastotų žymių prekių ženklų, Lietuvos teisme reikalinga atstovauti Klientą ir ginčyti įgaliojimą, išduotą  D. Britanijoje registruotos įmonės, pasirašytą įmonės direktoriaus Džersyje ir patvirtintą apostile Seišeliuose ir t.t. Tarptautinis palaikymas reikalingas tiek sprendžiant teisines problemas, tiek ir padedant įgyvendinti Klientų galimybes, pvz. įsigyjant nekilnojamą turtą Ispanijoje ar Bulgarijoje, neretai konsultuojant ne tik teisės, bet ir susijusiais mokesčių klausimais.“

WLN šiuo metu sudaro atrinktos advokatų kontoros iš 25 Europos šalių. WLN advokatai yra patyrę visose verslo teisės srityse, tokiose kaip įmonių ir komercinė teisė, finansų teisė, intelektinės nuosavybės teisė, konkurencijos teisė, darbo teisė, bylinėjimasis, susijungimai ir įsigijimai bei mokesčių teisė. Komercinės teisės advokatų kontoros glaudžiai bendradarbiauja su mokesčių konsultacijų ir apskaitos įmonėmis.

Juridicon pasirinko WLN tam, kad galėtų dar veiksmingiau įgyvendinti savo misiją ir tuo pačiu liktų nepriklausoma advokatų kontora. Bendradarbiavimas su WLN padės susidūrus su iššūkiais rengiant ir įgyvendinant tarpvalstybinius sandorius, taip pat klientų verslui išlikti ir sustiprėti, toliau siekti strateginių tikslų.

Advokatas Laimonas Marcinkevičius yra Advokatų kontoros Juridicon atstovas santykiuose su WLN.