Zoho

Print

Iniciatyvus teisinis aptarnavimas naudojant inovatyvią verslo aptarnavimo platformą "ALLaw"

2019-06-12 13:00
Teisės naujienos

2019 m. birželio 6d. „Verslo Žinios“ apie inovatyvią „Juridicon“ advokatų kontoros verslo aptarnavimo platformą "ALLaw" publikavo straipsnį "Inovatyvi „Juridicon“ verslo aptarnavimo platforma keičia Lietuvos teisinių paslaugų rinką". Straipsnyje aptariami svarbi teisinės industrijos pokyčiai, aktualus ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Kaip rašoma straipsnyje, „perkant teisines paslaugas, klientų prioritetai dabar yra kitokie. Jie nori aiškiai žinoti, už ką moka ir kokią vertę gauna. Šiuolaikiniams klientams svarbi ne tik vietinė, bet ir pasaulinė rinka, be to, teisinės paslaugos turi būti teikiamos tokiu pat tempu kaip ir greitai besiplėtojantis jų verslas bei technologijos“. Straipsnio autorė Aušra Arošiutė - Kandola pabrėžia, kad dabar klientai reikalauja daugiau efektyvumo ir nori gauti „daugiau už mažesnę kainą“, o teisinės paslaugos tapo preke.

Siekiant prisitaikyti prie besikeičiančios teisinių paslaugų rinkos, „Juridicon“ advokatų kontora pristatė naujovę Lietuvoje – „ALLaw“, verslo aptarnavimo platformą, kuri suteikia klientui galimybę bet kada stebėti, kokioje stadijoje yra užsakyti darbai, projektai, palikti pastabas, užsisakyti papildomų teisininkų paslaugas, naudotis sutarčių pavyzdžiais, automatiškai generuoti dokumentus ir pan. „ALLaw“ užtikrina, kad bendradarbiavimas būtų visiškai skaidrus, lankstus ir paprastas. „Kartu su suburtais ir dar aktyviai buriamais teisininkais profesionalais pasirinkome teisines paslaugas klientams teikti efektyviai ir už iš anksto žinomą kainą, t. y. už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį. Taip ne tik užtikriname klientų teisinę atitiktį, teisinių rizikų valdymą, bet ir teisinių paslaugų kainos nuspėjamumą,“ – sako Laimonas Marcinkevičius, vadovaujantis advokatų kontoros Marcinkevičius ir partneriai „Juridicon“ partneris.

Taip pat, straipsnyje pateikiami advokatų kontoros Marcinkevičius ir partneriai „Juridicon“ neseniai atlikto tyrimo rezultatai, kurie rodo, kad klientai iš teisininkų labiausiai pasigenda efektyvumo, visiško skaidrumo bei fiksuoto įkainio už teisines paslaugas. Publikacijoje pateiktą tyrimo skaidrę rasite žemiau.

Straipsnio autorė prieina prie išvados, kad „toks naujų technologijų pritaikymas tenkina naujus klientų ir pačių teisininkų poreikius ir yra užsienyje jau išbandytas sprendimas, kaip teisininkams išspręsti teisinių paslaugų sektoriaus krizę, o klientams pagaliau įsitikinti, kad dabar jie gali įpirkti efektyvias ir profesionalias teisines paslaugas ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje“.

Visą publikaciją „Inovatyvi „Juridicon“ verslo aptarnavimo platforma keičia Lietuvos teisinių paslaugų rinką“ skaitykite 2019 m. birželio 6 d. „Verslo žiniose“. Straipsnio elektroninė versija galite peržiūrėti: https://www.vz.lt/finansai-apskaita/2019/06/06/inovatyvi-juridicon-verslo-aptarnavimo-platforma-keicia-lietuvos-teisiniu-paslaugu-rinka 

Daugiau, kokią vertę iniciatyvus teisinis aptarnavimas per ALLaw platformą gali Jums sukurti, skaitykite čia.