Advokatai

Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON yra nuo 2003 m. veikianti nepriklausoma inovatyvi verslo ir mokesčių advokatų kontora Vilniuje, turinti gilias žinias bei ilgametę patirtį reikaluose su tarptautiniu (užsienio) elementu, padedanti kurti, plėtoti ir perleisti verslą Lietuvoje ar užsienyje.


Rinkdamiesi teisininkų komandą būtinai gaukite pasiūlymą iš mūsų! Juridicon yra advokatų kontora, kuri siūlo vienus iš konkurencingiausių įkainių Lietuvoje už patyrusių verslo advokatų paslaugas. Mūsų patyrę daugiakalbiai advokatai yra pasiruošę padėti Jums ir Jūsų verslui tiek aptarnaudami nuolatos, tiek konkrečiuose pavedimuose


Padedame su įmonių įkūrimu, verslo ir mokesčių struktūromis, įeinančiomis ir išeinančiomis investicijomis, verslo sutartimis, ypač jungtinės veiklos, akcininkų sutartimis, įmonių susiliejimais bei įsigijimais, ginčų sprendimu, intelektine nuosavybe bei darbo teise.


Didžiuojamės, kad kai kurie mūsų advokatai yra pripažinti už savo patirtį tarptautinių leidinių Legal Experts, Tax Directors Handbook ir The Legal 500. Tarptautinį verslą vykdančių klientų poreikius padeda užtikrinti glaudus bendradarbiavimas su advokatų kontoromis įvairiose pasaulio šalyse.

Sužinokite daugiau

Naujienos ir publikacijos

2020-01-27 09:30

Duomenų apsaugos pareigūnas (toliau - DAP), jo paskyrimas - tai vienas iš reikalavimų, kurį turi įgyvendinti kiekviena organizacija, atliekanti asmens duomenų tvarkymą. Šioje publikacijoje praktiniai DAP skyrimo aspektai.

2019-10-31 09:00

2019 m. spalio 29 d. vyko tradiciški Lietuvos verslo konfederacijos organizuojami prestižiniai „Metų paslauga 2019“ apdovanojimai. Šiais metais apdovanojimą už „Metų teisės paslauga“ pelnė UAB „JURIDICON“, sulaukusi savo inovatyvios paslaugos „Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ visuomenės pripažinimo bei aukšto įvertinimo. 

2019-09-30 10:30

Asmens duomenų apsauga įgyja vis didesnę reikšmę rengiant įmonių teisinės atitikties planus.  Skiriamos baudos už asmens duomenų tvarkymo pažeidimus skatina įmones dar aktyviau rūpintis atitiktimi nuo 2018 metų gegužės mėnesio Europos Sąjungos šalyse pradėtam aktyviai taikyti Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui (toliau - BDAR).

Sužinokite daugiau